EFT Duygusal Özgürleşme Teknikleri,  birçok sorunun etkili bir şekilde çözümlenmesini sağlar. Geçmişten getirdiğiniz her tür sorun, bugün yaşadığınız stresler ve gelecek ile ilgili endişeleriniz EFT ile giderilebilir. EFT’nin başarı oranı, ortalama %90′dır.

Olumsuz Duygular (Stres, öfke, korku, endişe, acı, üzüntü, suçluluk, güvensizlik, korku, nefret, kıskançlık, fobi, panik atak, depresyon …)

Olumsuz İnançlar (“Talihsizim”, “Yalnızlığa mahkumum”, “Beceriksizim”, “Kimseye güvenmemek lazım”, “Para bana hiç gelmeyecek”, “Hiç kimseye güvenemem”, “Bütün erkekler aldatır”)

Duygusal Travma (Kaza, cinsel taciz, zorbalığa uğrama, terk edilme, işten        çıkarılma, soygun, yakınını kaybetme, haksızlığa uğrama…)

Bedensel Sorunlar (Allerjiler, sırt ve bel ağrıları, fibromiyalji, kabızlık, cinsel sorunlar, şişmanlık, sedef hastalığı, karın ve mide ağrıları…)

Madde Bağımlılıkları (Sigara, alkol, yemek, uyuşturucu, alışveriş…)

İlişki Sorunları (Cinsel Sorunlar, boşanma, insan bağımlılığı…)

Hedef Belirleme (İşyerinde, ilişkilerde, kazanç düzeyinde, projelerde,  toplumda yer belirlemede, hayat amacına aşmada…)

Performans Artırma (Sınav, iş, spor, sanat alanlarında, kolay odaklanma, hafıza geliştirme, yaratıcılık, disiplin geliştirme, verim artırma…)

Ruhsal Gelişim (Dinginlik, dengeli ilişkiler, sevecenlik, affetmek, sevgi ve  hoşgörü geliştirme…)

Share This
Mutluluk Bültenine abone olun!

Mutluluk Bültenine abone olun!

Bize katılın, tüm etkinliklerden, eğitimlerden ve yeniliklerden haberdar olun.

Başarıyla abone oldunuz!