Bireysel Seanslar (Online - Zoom üzerinden 3 saatlik seanslar)

Bireysel seanslar ile ya da eğitim alarak başlayabilirsiniz

Gülcan Arpacıoğlu ile bire bir yapacağınız seanslarda Mutluluk Kolay Bilinçaltı Tekniği yardımıyla olumsuz duygularınızı ve düşüncelerinizi geçmişte bırakabilirsiniz, zihninizdeki inançları yenileyebilirsiniz.  Her seans üç saat sürer ve sizin seçtiğiniz önemli sorunlar ele alınır. Kaç seans gelmek istediğiniz size bağlıdır, ilk seans sonunda yaşam öykünüze göre önemli anılarınızın etkilerinin giderilmesi önerilebilir. Genelde 3-6 seans önemli sorunların giderilmesinde yeterli olur, ama kişiye göre ve soruna göre bu sayı değişiklik gösterir.

Destek alabileceğiniz konular:

 • Tüm kötü anılar ve olumsuz etkilerinin giderilmesi
 • Duygusal travma ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu (PTSD)
 • Allerji
 • Panik atak
 • Kaygı bozukluğu
 • Depresyon, yas tutma
 • Özgüven geliştirme ve iletişim sorunları
 • İlişki sorunları, (İlişki kuramama, sürdürememe, aşk acısı, aldatılma, boşanma süreçleri)
 • Fobiler
 • Okul ve sınav sorunları
 • Profesyonel liderlere destek
 • Topluluk önünde konuşma
 • Sanat, sahne ve sporda başarısızlık, stres vb sorunlar
 • İşyerinde, okulda ve yaşamda motivasyon ve performans sorunları
 • Mobbing mağdurları için destek
 • Bağımlılıklar (İnsan, alışveriş, sigara vb.)
 • Derin zihinsel dönüşüm : Olumsuz inançların olumluya dönüştürülmesi

Gülcan Arpacıoğlu ile üç saatlik yüzyüze seans için hemen randevu alabilirsiniz : 0542 346 4153 
Seans ve eğitim paketleri için lütfen eposta gönderin: mutlulukkolay@gmail.com  (Kredi kartınıza taksit ile ödeme yapabilirsiniz)

Bireysel seanslar Gülcan Arpacıoğlu ile yüzyüze çalışarak yapılan, derin dönüşüm ve iyileşme sağlanan çalışmalardır. EFT, TAT ve Mutluluk Kolay teknikleri kullanarak streslerinizden, geçmişteki duygusal travmalarınızdan, yanlış inançlarınızdan, bağımlılıklarınızdan; panik atak, fobi, depresyon, takıntı, kaygı bozukluğu gibi psikolojik rahatsızlıklarınızdan tamamen kurtulmanız içindir.

Ayrıca güçlü yönlerinizin ortaya çıkarılmasını ve hedeflerinize ulaşmak yolunda bu teknikleri etkin ve sürekli kullanmanızı hedefleyen çalışmalar yaparsınız. Bu çalışmalarda sizi başarıdan, mutluluktan ya da sağlıklı bir yaşam sürdürmekten alıkoyan taraflarınız iyileştirilir. İster çocukluğunuzdan kalmış bir inanç olsun, isterse bir duygusal travma, bunların ortadan kaldırılması mümkündür. Buna ek olarak olumlu, yeni düşünce ve davranışlar tanımlanarak bilinçaltınızın bunları kolayca kabul etmesi sağlanır.

Gülcan Arpacıoğlu tüm bireysel seanslarında Enerji Psikolojisi teknikleri kullanarak düşünce ve davranış değişimini kolaylaştırır, hızlandırır ve değişimi kalıcı kılmak için bu teknikler danışana öğretilir. Bireysel çalışmaları benzersizdir, kullandığı tekniklerin başarı oranı çok yüksektir (%80-90).

Seansların sayısı danışanın gereksinimlerine göre değişir, çoğunlukla 3-6 seans çalışılması önerilir. Her seans yaklaşık üç saat sürer.

Şizofreni, bipolar bozukluk vb psikoz rahatsızlığı ya da epilepsi rahatsızlığı olanların seanslardan ve eğitimlerimizden yararlanmaları ne yazık ki mümkün değil. 

Bireysel Gereksinimler

Kendinizin belirlediği, stres, duygusal travma, fobi, depresyon, tikler, performans düşüklüğü, mutsuzluk, öfke, taciz, ilişki sorunları ve bunlara benzer ihtiyaçlarınıza yönelik  seanslar her konuda olabilir; istediğiniz kadar devam edebilirsiniz. Amacımız sorunlarını geride bırakan kişinin güçlenerek danışmana/koçluğa ihtiyacının kalmamasını sağlamak olmalıdır.

Mobbing  – İşyerinde Psikolojik Taciz

İyi özellikleriniz ve üstün performansınız yüzünden işyerinde arkadaşlarınız ya da yöneticiniz tarafından duygusal tacize  uğruyorsunuz. Şimdi hem işinizi yapmak hem de bu yoğun strese dayanmak durumundasınız. Özgüveninizi yeniden kazanmak için yardım almak istiyorsanız, bu konuda çok deneyimli birinden destek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Bu çalışmalar ile farkındalığınızı artırabilirsiniz, iletişim yöntemlerinizi güçlendirip geliştirebilirsiniz, duygusal dengenizi koruyabilirsiniz.

Güçlü Yönler ile Başarı

Kariyerinizi yeni seçeceksiniz, ya da yön değiştirmek istiyorsunuz. Belki de emekliliğinizde yeni bir iş kuracaksınız. Mutluluğunuzu ve başarı düzeyinizi belirleyecek en önemli etkenler; bilgi ve deneyim düzeyiniz ile güçlü yönlerinizdir. Bunların belirlenmesi ve kariyerinizde başarıyı elde etmenizi sağlayacak olan becerilerin geliştirilmesi için bir dizi çalışmayı yüz yüze, birlikte yapabiliriz. Bir yandan hedefinize ulaşmanızı engelleyen blokajlarınızı temizlerken, diğer yandan güçlü yanlarınızı ortaya çıkarmakla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kişisel Gelişim

Kişisel gelişim için farklı bir yaklaşımımız var: Pozitif psikoloji ve enerji psikolojisini birlikte kullanarak; etik, şefkat,uzlaşma gibi önemli değerlerin öne çıktığı bir çerçeve çiziyoruz; tabii hedeflerinizi ve isteklerinizi gözönünde bulundurarak.  Kişisel gelişim “Hayalleri gerçekleştirmek” için değil sadece, “Hayal kırıklıklarını onarmak”, “Sabrı öğrenmek”, “Yaşamın devinimi içinde her zaman dengede kalmak” ve “Her koşulda saygı ve sevgi geliştirebilmek”, “Affedebilmek”  için olmalı. Bunlara zaman yönetimi, topluluk önünde konuşma, özmotivasyon gibi ekler de yapılmalı.

İletişim Becerileri

Duygusal zekayı geliştiren, çatışmaları önleyen, duyguları net ve içten ifade eden, kişisel sınırları belirleyen, herkesin kazançlı çıktığı, dürüst, sağlam duruşa sahip ve saygılı iletişim yöntemleri  geliştirebilmek için  bireysel çalışmalar yapıyoruz.

Mükemmel Sağlık

Doğu tıbbının temel anlayışı, insanın bedeninin, zihninin, duygularının, yediklerinin ve yaşadığı ortamın bir olduğu ve bunların birbirini etkilediği yönündedir. Hastalık ise, çoğunlukla zihindeki olumsuz düşüncelerin, bedenin enerji sisteminde aksamalara  yol açması ve organın düzgün beslenememesi sonucunda ortaya çıkar.

Hastalıklardan kurtulup, mükemmel sağlık elde etmek için çeşitli tekniklerin kullanıldığı seanslarda bilinçaltına olumlu düşünceler ve inançlar yüklenir. Bedenin kendi  iyileşme yetisi harekete geçirilir.

Randevu için hemen arayın: 0216 302 3865 + 0542 346 4153

Bize yazın :  mutlulukkolay@gmail.com

Mutluluk Bültenine üye olun

Mutluluk Kolay tekniği ile tüm streslerinizden kurtulun 

İlham verici gerçek hikayeler okuyun

Eğitim fırsatlarını kaçırmayın

 

Siz de Mutluluk Bülteninden yararlanan binlerce kişiden biri olun!

Tebrikler! Mutluluk Bültenine kayıt oldunuz

Share This