OLYMPUS DIGITAL CAMERA

İçinizdeki çocuk EFT ile gülmeye başlar!

EFT ile ilk karşılaşmamdan bu yana yaklaşık 14 yıl geçti. Heyecanla ve gözlerime inanamayarak, hatta şüpheyle okuduğum internet sayfaları, yıllar geçtikçe iyileşen ilişkiler, yok olan travmalar, birdenbire geçen ağrılar, gerçekleşen hedefler, beklenmedik anda pırıldayan mucizeler olarak hayatımızda belirdiler.

Birçok danışanımın ve ögrencimin hayatında inanılmaz değişimler oldu; kimi annesiyle barıştı, kimi kardeşiyle, kimi kendisiyle. Kaygılarından, korkularından kurtulup hayatlarının keyfini çıkarmaya başladılar. Geçmişini geçmişte bırakabilenler, üzüntülerini saf yaşam sevinciyle degiştirenler yeniden dogduklarını söylediler. Binlercesi kendi değerinin farkına vardı, içindeki gücü keşfetti, yaşamları ışıkla doldu.

EFT uygulayanların ortak noktaları, içlerindeki çocugun ezberlediği yanlış inançların kısıtlamalarından kurtulması, özgür bir zihinle düşünebilmesi, olaylara pozitif yeni yorumlar getirebilmesi ve çok sıklıkla kahkahalarla gülmesidir.

İşte o en derinde gülen, kahkahalarında cesaret, güven ve umut çınlayan kişi içimizdeki çocuktur. Biz EFT yaptıkça o ferahlıyor, o ferahladıkça biz yaşamın anlamını hissediyoruz. Bize katılmak istemez miydiniz?

energyturkeyinfo@gmail.com

Mutluluk Bültenine ve YouTube kanalıma abone olun!

Bize katılın, tüm etkinliklerden, eğitimlerden ve yeniliklerden haberdar olun.
YouTube kanalım: Gülcan Arpacıoğlu ile Mutluluk Kolay
Ayrıca mutlulukkolay.com yayında

Başarıyla abone oldunuz!

Mutluluk Bültenine üye olun

Mutluluk Kolay tekniği ile tüm streslerinizden kurtulun 

İlham verici gerçek hikayeler okuyun

Eğitim fırsatlarını kaçırmayın

 

Siz de Mutluluk Bülteninden yararlanan binlerce kişiden biri olun!

Tebrikler! Mutluluk Bültenine kayıt oldunuz

Share This