Kuş gibi özgür- EFT

Kuş gibi özgür- EFT

 

 

Diyelim ki, bir olay sizi olumsuz etkiledi.
Hem üzüldünüz, hem korktunuz, hem de öfkelendiniz.

Hissettiginiz üzüntüye EFT yapınca, üzüntünüz hafifliyor, sonra tamamen yok oluyor. Üzüntünün geçmeyecegine inanan taraflarınız iyileşiyor. Üzüntünün geçmemesi gerektigine inanan taraflarınız temizleniyor.

Hüzünlenmeyi seven, kedere bagımlı olan taraflarınız yok oluyor. Acı çekerek kendinizi cezalandırmak isteyen taraflarınız iyileşiyor.

Neşeli olmaktan korkan, mutlu olmanızı engelleyen taraflarınız temizleniyor.

Üzüntüye EFT yapınca, neşeniz yerine geliyor! Buna baglı olarak akciğgerleriniz iyileşiyor! Cildiniz parlıyor! Sizi sevenler, birlikte zaman geçirmekten zevk alanlar artıyor! İşinizi hevesle yapıyorsunuz ve kariyerinizde başarınız yükseliyor! Hayattan tat almaya başlıyorsunuz!

Hissettiginiz korkuya EFT yapınca, korkunuz hafifliyor, sonra tamamen yok oluyor. Korkunun geçmeyecegine inanan taraflarınız iyileşiyor. Korkunun geçmemesi gerektigine inanan taraflarınız temizleniyor.

Endişeyi seven, kaygıya ve korkuya bagımlı olan taraflarınız yok oluyor. Panik atak ile kendinizi cezalandırmak isteyen taraflarınız iyileşiyor.

Güvende olmaktan korkan, kendinize ve hayata güvenmenizi engelleyen taraflarınız temizleniyor.
Korkuya EFT yapınca, kendinizi güvende hissediyorsunuz! İnsanlara, hayata güveniniz artıyor! Korunduğunuzu, kollandığgınızı biliyorsunuz! Gelecege umutla ve güvenle bakıyorsunuz. Böbrekleriniz ve idrar yollarınız, hatta mideniz iyileşiyor! Cesaretiniz sayesinde dilediğiniz alanda çok yükselebiliyorsunuz!

 
Hissettiginiz öfkeye EFT yapınca, öfkeniz hafifliyor, sonra tamamen yok oluyor. Öfkenin geçmeyecegine inanan taraflarınız iyileşiyor. Öfkenin geçmemesi gerektigine inanan taraflarınız temizleniyor.

Atarlanmayı seven, kızgınlıga ve hiddete bagımlı olan taraflarınız yok oluyor. Sinir krizleri ve öfke nöbetler ile kendinizi cezalandırmak isteyen taraflarınız iyileşiyor.

Sevmekten korkan, kendinizi ve dünyadaki her şeyi sevebilmenizi engelleyen taraflarınız temizleniyor. Sevilmediginize inanan taraflarınız yanıldıgını anlıyor.
Öfkeye EFT yapınca, sevildiğinizin farkına varıyorsunuz! Özgüveniniz artıyor! Hoşgörünüz ve alçakgönüllülügünüz ile daha çok saygı topluyorsunuz! Haklarınızı savunurken dengede kalıyorsunuz ve haklı çıkmanız kolaylaşıyor!
Karaciğeriniz ve safra keseniz iyileşiyor! Gözleriniz daha iyi görüyor! Sevgiyi kabul ediyorsunuz ve sevginizi doya doya ifade ediyorsunuz!

Hani sizi olumsuz bir olay etkilemişti ya, önemsiz, her hangi bir olay oluveriyor. EFT sizi tüm olumsuz olayların etkilerinden kurtarıyor, yaşamı kuş gibi özgürce, mutlulukla yaşamanızı sağlıyor.

 

Temel EFT eğitimi

Temel EFT eğitimi

 

 

 

 

 

Bilgi alın

 

EFT Master İstanbul 2016

EFT Master İstanbul 2016

 

 

 

 

 

 

Bilgi alın

 

Haydi bize katılın! TEMEL EFT daha çok kendinize ve biraz da yakınlarınıza uygulamanız için. EFT MASTER ise, profesyonelce danışanlarınıza EFT uygulayabilmeniz için ve THE AMT onaylı, uluslararası sertifikalı bir egitim.

Biliyorsunuz tüm kalbimle ögretiyorum, çünkü EFT’yi herkesin ögrenmesini istiyorum.
Sevgiyle,
Gülcan

Mutluluk Bültenine ve YouTube kanalıma abone olun!

Bize katılın, tüm etkinliklerden, eğitimlerden ve yeniliklerden haberdar olun.
YouTube kanalım: Gülcan Arpacıoğlu ile Mutluluk Kolay
Ayrıca mutlulukkolay.com yayında

Başarıyla abone oldunuz!

Mutluluk Bültenine üye olun

Mutluluk Kolay tekniği ile tüm streslerinizden kurtulun 

İlham verici gerçek hikayeler okuyun

Eğitim fırsatlarını kaçırmayın

 

Siz de Mutluluk Bülteninden yararlanan binlerce kişiden biri olun!

Tebrikler! Mutluluk Bültenine kayıt oldunuz

Share This