Pozitif EFT 8 Ekimde

 

Füsun Çağlar  ile yapacağınız eğitim sayesinde, her sabah “Bugün her şey pozitif! Bugün güzel bir gün!” diyerek gülümseyebilmenizin yollarını öğreneceksiniz, pozitif enerjiler ile dolacaksınız.

Bu eğitim ile  EFT’nin yepyeni uygulamaları ile tanışacaksınız, artık kolayca olumlu enerjiler ile dolacaksınız ve The AMT’ye üye olacaksınız. Pozitif EFT sertifikalı bir eğitim!

Bu eğitim The AMT’nin sertifikalı bir eğitimidir, eğitim dili Türkçedir.

positive-eft-web

Pozitif EFT nedir?

EFT olarak bildiğimiz metodun içinden doğan, deneyimlerimizden yol bularak şekil alan, kendimizi daha iyi hissetmek için çok kolay bir yöntemdir.
Geçmişin derinliklerindeki olaylara odaklanmadan, sade ve basitçe şunu soruyoruz : “Şu anda kendimizi daha iyi hissetmek için neye ihtiyacımız var? Sonra da Pozitif EFT yaparak kendimizi müthiş hissetmek için enerjimiz hızla yükseliyor.

Pozitif EFT günümüzün çok kolay bir tekniğidir. The AMT onaylı bu eğitimi, AMT Master eğitimcisi Füsun Çağlar en güncel bilgisiyle paylaşıyor.

 

 

Kimler, Pozitif EFT’den nasıl faydalanabilir?

• Eğer hiç EFT bilmiyorsanız, Pozitif EFT ile başlayabilirsiniz ve The AMT derneğinin üyesi olarak çeşitli indirimlerden hemen yararlanmaya başlarsınız.
• Eğer Temel EFT eğitimi aldıysanız, geçmiş yerine şimdiye ve geleceğe odaklanan yeni EFT’yi de öğrenerek her iki yöntemden de yararlanabilirsiniz ve yine The AMT derneğinin üyeliğini elde ederek sunulan indirimlerden yararlanmaya başlarsınız.
• Eğer AMT onaylı bir EFT Master iseniz, tüm danışanlarınız üzerinde Pozitif EFT’nin gücünü kullanabileceksiniz.
• Eğer AMT onaylı bir eğitimciyseniz, Silvia Hartmann’ın geliştirdiği yepyeni Pozitif EFT’yi öğrenmiş olacaksınız ve kendiniz ve danışanlarınız için kullanmanın yanı sıra, siz de Pozitif EFT öğretebiliyor olacaksınız!


Pozitif EFT ile artık ileriye bakın, geçmişe değil!

Geleneksel EFT ile duygusal travmalar içeren geçmişi derinlemesine incelemek ve  iyileştirmek çok iyidir ama, ‘Şimdi’nin mutluluğunu yakalamaya cevap olmayacaktır.

Pozitif EFT ile Pozitif enerjileri şimdiki enerji bedeninize getirerek sağlayacağınız yararlar:

 • İçinizdeki duyguları olumluya dönüştüreceksiniz
 • Olumlu hislerinizi çoğaltabilecek ve güçlendireceksiniz
 • Daha uzun zamanlar pozitif kalabileceksiniz
 • Kendinize bakış açınız daha pozitif olacak
 • Eski enerji blokajlarını çözümleyecek ve kurtulacaksınız
 • Kendinizi ve bağışıklık sisteminizi güçlendireceksiniz
 • Daha sağlıklı olacaksınız
 • Yaşama gücünüze güç katacaksınız
 • Sezgi yeteneğinizi ve zekanızı kuvvetlendireceksiniz
 • Başkalarına daha pozitif bakabileceksiniz
 • Sevdiklerinize verecek daha çok şeyiniz olacak
 • Işıldamaya başlayacaksınız

İlk mezunlar ve The AMT sertifikaları

İlk mezunlar ve The AMT sertifikaları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Bugün güzel bir gün olacak.”
Bu cümle çok güçlü bir cümle. Ne olursa olsun gününüzü layığıyla yaşamak, bir armağan olduğunu bilerek değerlendirmek için verilen bir karar. Her sabah uyanınca bu kararın sürdürülebilmesi size zor gelse de, enerjinizi yükseltmeniz ve çözümlere odaklanmanız bu zorluğu giderir. Pozitif EFT hem streslerinizi gidermek, hem kendinizi eyleme hazır hale getirmek, hem de gününüzü şenlendirmek için kullanabileceğiniz bir tür EFT’dir. Olumlu enerjileri bedeninize ve zihninize yüklemektir.

 

Pozitif EFT kimler için?

“EFT yapmayı bilmiyorum” diyorsanız ve en kolay ve en tatlı şekilde başlamak istiyorsanız POZİTİF EFT tam size göre.

“EFT’yi biliyorum” diyorsanız ve olumsuz duyguları temizledikten sonra EFT ile POZİTİF DUYGU ve DÜŞÜNCE yüklemeyi öğrenmek isterseniz Pozitif EFT tam size göre.

Eger EFT uyguladıgınız danışanlarınız varsa, ya da başkalarına
EFT yapmak istiyorsanız, EFT Master ile Pozitif EFT’yi birleştirmeniz harika olur, çünkü olumlu, cesaret veren, motive eden ve eyleme geçiren duygu yüklediginiz herkes EFT’den çok daha fazla yarar görür.

Çocuklar ile EFT yaparken Pozitif EFT müthiş sonuçlar veriyor, onlarla çalışırken kolaylık isteyenleriniz için öneriyorum.

Bir de EFT’yi negatif duygular ile yapmak istemeyenleriniz var ya, işte Pozitif EFT onlar için biçilmiş kaftan.

Her güne iyi başlamak, günü güzel geçirmek, zorluklar olduğunda kolayca başa çıkabilmek, çözüm odaklı olabilmek, dengede kalabilmek için harika bir teknik POZİTİF EFT .
Füsun Çağlar’ı kaçırmayın. Bu konuda en iyimiz O!
Kayıt: energyturkeyinfo@gmail.com

 

Pozitif EFT hakkında yapılan yorumlar: (Sandra Hillawi’nin sitesinden alıntı)

‘Pozitif EFT’den emin değildim. Beni duygusal yorgunluğumdan çıkaracağından şüpheliydim. Çünkü bu yorgunluğa sebep olan geçmişteki olaylara değinmiyordu. Pozitif EFT’nin gerçekten de işe yaradığını görünce şaşırdım ve çok mutlu oldum.
Gücüme güç katması, ışıldama hissimin gelmesi gibi değişimler oldu. Ve bunlar hala devam ediyor. ’
SB Hampshire

“EFT’ye olan bakış açım tamamen değişti. AMT’den alıyor olduğum eğitimin birinci kısmını henüz yeni bitirdim.
Dünyanın çeşitli yerlerinde AMT tarafından verilen bu eğitim aslında bir ilkti ve çok etkilendim. Bu öğrendiklerimi danışanlarıma uygulamak için sabırsızlanıyorum. Artık daha fazla travmalarla uğraşmak yok! Sadece iyi hissetmek var.
Sadece 4 tur vuruşla bile çok önemli ve büyük bir şey üzerinde çalışabildim. Öncesinde bu yöntemin pratikte işe yarayıp yaramayacağı hakkında birileriyle tartışmıştım bile. Çünkü ’20 dakikacık için çok büyük bir çalışmaydı’. Şimdi, ‘20 dakika YETERLİ”.
Kburch Australia

“Dün gece Pozitif EFT eğitimi aldığım sıralarda harika bir zaman geçirdim. Herkese çok teşekkürler. Zamanın bu kadar hızlı akması inanılmazdı. Bugün çok enerjik hissediyorum. ”
DHewett Australia

“Eğitim sırasında ne kadar müthiş zaman geçirdiğimi anlatamam bile! Konseptin sadeliği ve basit olması aynı zamanda da bir o kadar derin olması beni şaşırttı doğrusu. Bundan sonraki kişisel koçluk seanslarımda en çok kullanacağım yöntem olacak. Bunu şimdiden görebiliyorum.”

“Beş farklı ülkeden insanlarla bağlantıda olmak süperdi. Farklı ülkelerdendik ancak sanki aynı odanın içindeymişiz gibi hissettim. Kendimi hala harika hissediyorum. Bu eğitimin getirdiği sadece duygusal yararlar bile çok değerli. Bu yöntemi kullanarak diğer insanlarla çalışmayı ve Pozitif EFT’nin harika olduğunu göstermeyi iple çekiyorum.”
JStreett USA

‘‘Pozitif EFT strese, depresyona, endişeye, düşük enerjiye, umutsuzluğa, kafa karışıklığına, güçsüzlüğe, ümitsizliğe ve yardım olmadığı hissine adeta bir panzehir!’’

‘’Çok çabuk ve kolay bir şekilde yapılan kendine yardım biçimi. İnanılmaz güçlü. Pozitif EFT dünyanın şu anda tam da ihtiyacı olan şey.’’

‘’Bu bir günlük eğitime katılmak gerçekten dönüştürücü. Göreceksiniz ki hayatınız daha iyiye gidecek. Sadece sizin hayatınız değil, yolculuğunuzda dokunduğunuz tüm hayatlar da daha iyi olacak.’’

 

Eğitmen : Füsun Öngen Çağlar-  AMT Energist Trainer

Yer: Gülcan Arpacıoğlu Eğitim ve Danışmanlık, Bağdat Cad. Egemen Sokak Fenerbahçe

Ücret :  650 TL + KDV  Yeni başlayanlar için (Facilitator sertifikası)
850 TL + KDV   The AMT EFT Master uygulayıcıları için (Practitioner sertifikası)
(1 Tam gün eğitim, THE AMT sertifika ve THE AMT’ye üyelik ücreti, Türkçe ve İngilizce el kitapları ücrete dahildir. GBP 50.)

 

Bu eğitimle AMT Positive EFT Practitioner ya da Positive EFT Facilitator ünvanı kazanıyorsunuz.

Kayıt için energyturkeyinfo@gmail.com ya da 0542 346 4153 / 0216 302 3865 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

1-IMG-20140830-WA0017 (1)-001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Füsun Öngen Çağlar

1974 yılında Gaziantep’te doğdum. İlk ve orta öğrenimimi orada tamamladım. 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği’nden mezun oldum. Öğrenmeyi ve gelişmeyi her zaman sevdim ve bilgiye hep açlık hissettim. Büyük dedem elleriyle şifa veren bir şifacıymış. Ölmeden önce elini dedeme vermiş. Dedemden kuzenime ve ondan da Eczacı olan, zaten şifa ile ilgilenen ablama aktarılmış. Yıllar sonra ablam Reiki öğrendiğinde, ben henüz Reiki nedir bilmiyordum. Ona özenerek Reiki 1. Derece eğitimine katıldığım zaman öğretmenim bize “atalarınız arasında şifacı varsa, bir şifa enerjisi ile tanışmanız an meselesidir.” demişti. Reiki 1. Derece inisiyasyonunda sanki evrendeki bütün sevgi ve şevkat avuçlarıma bırakılmış gibi hissettim. Sadece mantık beyni ile yaşamaya çalışan, hayatının koşturmacasında kaybolduğumu hisseden ben, Reiki enerjisi ile tanışınca, kalbimi, ruhumu, bedenimi dinlemeyi yeniden öğrendim. Reiki fiziksel, ruhsal, mental anlamda bana inanılmaz faydalar sağladı. Beni kendimle, hayatla, insanlarla birleştirdi. Reiki seviyelerinde ilerledikçe onu yaşamımın her alanına taşıdım. Öğretmen olmayı da, bu yumuşak, güçlü, dönüştüren, değiştiren, saf sevgiye benzeyen enerjiyi yaygınlaştırmak için istedim.

Reiki diğer şifa tekniklerine bir baz ve başlangıç oldu. 2011 yılında Gülcan Arpacıoğlu’ndan Reiki eğitmenliği sertifikamı aldım. Theta Healing Başlangıç ve İleri seviye uygulayıcılık (Hümeyra Tümay), Tapas Acupressure Technique uygulayıcılık (Gülcan Arpacıoğlu) eğitimleri aldım. The AMT Derneğinin sertifikalandırdığı EFT Master Trainer’lardan biriyim, EFT Master ve Pozitif EFT eğitimleri veriyorum. Çok güçlü bir şifa tekniği olan Theta Healing ’i geliştiren ThinkAcademy’nin kurucusu Vianna Stibal’dan eğitim alarak uluslararası Theta Healing eğitmeni oldum.

Profesyonel hayatıma uluslararası bir şirkette orta kademe yönetici olarak devam ediyorum. Evliyim ve Reiki 2. Derece şifacısı olan bir oğlum var. Bir dokunuşla kişilerin içlerindeki şifa gücünü ortaya çıkarmak, acılarını hafifletmek, saf sevgi iletmek paha biçilmez. İçimizdeki yaratıcı gücün ışığını sevgi ve şefkatle yaymak hayatıma anlam katıyor. Bu nedenle fırsat buldukça Reiki, Theta Healing ve EFT öğretiyorum. Öğrettikçe öğreniyor ve gelişiyorum.

Mutluluk Bültenine üye olun

Mutluluk Kolay tekniği ile tüm streslerinizden kurtulun 

İlham verici gerçek hikayeler okuyun

Eğitim fırsatlarını kaçırmayın

 

Siz de Mutluluk Bülteninden yararlanan binlerce kişiden biri olun!

Tebrikler! Mutluluk Bültenine kayıt oldunuz

Share This