Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Sandra Hillawi EMO Master 3 gün

15/03/2016 @ 10:00 - 17/03/2016 @ 17:00

TL2100

EMO Master Eğitimi

 

The AMT onaylı, uluslararası sertifikalı EMO MASTER eğitimi – Eğitmen Sandra Hillawi (Tercüme sağlanmaktadır)

EmoTrance ve EMO Energy in Motion teknikleri

EmoTrance Tekniği, Silvia Hartmann tarafından, EFT ile beş yıl yoğun olarak çalıştıktan sonra geliştirilmiş bir enerji tekniğidir. Uzun yıllardır başarıyla kulanılmakta ve günden güne geliştirilen bir yöntemdir.

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki, EMOTRANCE tekniği EFT’nin YERİNE GEÇMEZ.

EFT sayısız durumda çok etkilidir, harika sonuçlar verir. EmoTrance ise bambaşka bir enerji çalışmasıdır ve EFT ile BİRLİKTE kullanıldığında şifa çalışmalarına ve sorunların çözümüne esneklik ve kolaylık kazandırır.

EFT ve EmoTrance’ı birlikte kullanmayı öğrenen uygulayıcılar, seanslarında  bu iki tekniği hiç ara vermeden, geçişli kullanabilirler ve müthiş sonuçlar elde edebilirler.

Son on iki yılda geliştirilen EmoTrance uygulamalarını ve enerji çalışmalarını kapsayan  üç günlük “Energy in Motion EMO Master Uygulayıcı”  eğitimi ile Uluslararası Master Energist Sandra Hillawi tarafından İstanbul’da sunuluyor.

EMO Energy in Motion (Hareket Eden Enerji), bizi nazikçe, rahatça ve mantıklı olarak enerjinin temelleri içinden alır; niyetimizi kullanarak duygularımızın ve enerjimizin akışını sağlar. Duyguların şifalanmasını aşar, bizi altıncı hisse götürür. EMO, hayatımızdaki geçmiş olayları iyileştirerek, ruhlarımızı geliştirerek ve yaratıcılığın neşesi içinde, enerjiyi okumak ve yazmaktır. EMO enerji ile günden güne yaşamak, daha derin bağlantı kurmak ve kendi dünyamızla ve kendimizi sevmektir.

EMO nasıl işler?
Hayatta zorluklar ile karşılaştığımızda, “Ben bunu bedenimin neresinde hissediyorum?”  diye sorarız ve niyetimizi bu enerjiyi yumuşatmak ve yeniden akmasına yardımcı olmak için kullanırız. EMO bu kadar basit ve doğaldır. Bunu herkes yapabilir ve kendinizi harika hissettirir.

İster iyileşme, şifalanma, duygusal ustalık, yaratıcılık ile, ister  manevi yaşam ile ilgilenin;  EMO,  yaşamınızda gerçek bir armağandır. Hayatınızdaki manevi yolda en önemli öğrenimler ve aşamalardan biridir.

EMO Master eğitimi The AMT /GOE derneği uluslararası sertifikalı bir eğitimdir.  

 

 

Eğitim Kapsamı: 

Birinci gün

1 Enerjist ile Tanışın
2 Modern Enerji şifası
3 Güçlü Enerji Şifası
4 İyileştiren Enerjiler

İkinci gün

5 Olaylar Matrisi
6 Kendinizi ve Diğerlerini Nasıl Sevmek
7 Enerji Cisimleri ve Eserler
8 Enerji İlişkileri

Üçüncü gün

9 Enerji ve Beden
10 Sanat Çözümleri
11 Kahramanlar
12 Sevgi ve Işık

 

 

Sandra Hillawi

Sandra Hillawi

 

Sandra Hillawi kimdir?
Sandra Hillawi, zihin beden ve ruhun gelişiminde EFT ve EmoTrance alanlarında uzmanlaşmış uluslararası master enerji uzmanı ve eğitmenidir. İlham verici ve dönüşüm sağlayan “The Love Clinic” adlı sevilen kitabın yazarı olan Sandra, Mısır’da Kızıldeniz’de şifa ve arınma inzivaları düzenlemektedir.
Fizik bölümünden mezun olduktan sonra, Sandra ilk kariyerini bilgisayar alanında yaptı; daha sonra 1998 yılında çiğ besinler ve detoks yaparken,  içsel büyük bir deneyim yaşadı ve doğal şifacılığa yöneldi. Bitkilerin şifa gücü ve kolon terapisi üzerine eğitim alarak Master Herbalist ve Colonic Therapist diplomalarını aldı.

Enerji psikolojisinin yeni gelişmeye başladığı zamanlarda, bu alanın  araçları EFT tekniği ile 2000 yılında, EmoTrance ile 2002 yılında tanışan Sandra, bu tekniklerin müthiş iyileştirici gücünü kavradı ve bu teknikleri öğretmeye başlayarak  İngiltere’deki AMT Association of Meridian and Energy Therapies ve Sidereus Vakfının lider eğitmenlerden biri oldu.
Sandra dünya çapında bir şifacı ve eğitmendir ve hızla gelişen enerji psikolojisi alanında lider bir ses olarak kabul edilmektedir. Uluslararası Enerji Konferanslarında düzenli konuşmacı olarak yer almakta ve beş yıldır tören yöneticisi görevini yapmaktadır.

 

Eğitim ücretine The AMT’ye bir yıllık profesyonel üyelik, Türkçe EMO Master El kitabı dahildir.
Kayıt ve bilgi için 0216 302 3865   energyturkeyinfo@gmail.com

Detaylar

Başlangıç:
15/03/2016 @ 10:00
Bitiş:
17/03/2016 @ 17:00
Ücret:
TL2100
Etkinlik Kategori:
,

Mekan

Gülcan Arpacıoğlu Eğitim ve Danışmanlık
Moda, Kadıköy
İstanbul,
Phone
216-3023865
Mekan sitesine git

Organizatör

Gülcan Arpacıoğlu Eğitim ve Danışmanlık
Phone
+902163023865

Mutluluk Bültenine üye olun

Mutluluk Kolay tekniği ile tüm streslerinizden kurtulun 

İlham verici gerçek hikayeler okuyun

Eğitim fırsatlarını kaçırmayın

 

Siz de Mutluluk Bülteninden yararlanan binlerce kişiden biri olun!

Tebrikler! Mutluluk Bültenine kayıt oldunuz

Share This