ThetaHealing® Temel Seviye DNA Uygulayıcı Eğitimi 

Sizi  yepyeni ve muhteşem bir eğitime davet ediyoruz! Birlikte koşulsuz sevgiyi deneyimleyeceğiz ve  emin olun çok eğleneceksiniz.

ThetaHealing tekniği Vianna Stibal tarafından geliştirilmiş bir meditasyon ve ruhsal yaklaşımdır. Vianna, 1995 yılında, kendi bacağında oluşan tümörü, beynin teta dalgaları üretmesini sağlayan bir meditasyon tekniği geliştirerek tamamen iyileştirmiş ve bunu güçlü bir şifa tekniği olarak tanıtmaya, uygulamaya ve eğitimlerini vermeye başlamıştır.

Beynimiz uykuda ya da çok derin gevşeme halindeyken teta dalgaları üretir. Teta dalgaları ürettiğimizde, bilinçaltı değişime, şifa almaya ve vermeye açık olursunuz. Vianna’nın geliştirdiği ThetaHealing meditasyonu sırasında bilinciniz açık ve uyanık iken teta dalgaları üretmeniz mümkündür.

ThetaHealing ile kendinizi evrenin yaratıcı gücüne yakın ve onunla bir hissedersiniz. Sezgileriniz açılır, durugörünüz gelişir. ThetaHealing bedeninizi iyileştirmek, zihninizi ve ruhunuzu pozitif düşünceler ile şifalandırmanız içindir. İstediğiniz yaşamı yaratmanızda sizi engelleyen kısıtlayıcı inançlarınızı temizlemeniz ve arzu ettiğiniz erdemleri geliştirmenize yarayan çok etkili bir tekniktir. ThetaHealing meditasyonu ile pozitif bir yaşam tarzı oluşturabilirsiniz, çok kısa bir anda şifalara tanık olabilirsiniz.

 

ThetaHealing Temel Seviye DNA Uygulayıcı Eğitiminde neler öğreneceksiniz?

-Teta meditasyonu yapmayı

-Doğal sezgilerinizi dinlemeyi

-Koşulsuz sevgi almayı,

-Her şeyi yaratanın gücü ile bir anda gerçekleşen şifaya tanık olmayı

-Beden üzerinde okumalar yapmayı

-Yaratılışın yedi seviyesini

-Boşta gezen veya düşmüş ruhları temizlemeyi

-Kısıtlayıcı inançlarınızı bulmayı ve bunları çekirdek, genetik, geçmiş ve ruhsal seviyede değiştirmeyi

-Bedene hisler yüklemeyi

-Koruyucu meleklerimizle iletişim kurmayı

-Gelecek okumaları yapmayı

-DNA’nın 12 sarmalını aktif etmeyi

2.5  gün boyunca yaşayacağınız dönüşüm unutulmaz olacak, hepinizi sevgiyle bekliyoruz.

Not: ThetaHealing herhangi bir din veya inanç sistemi ile bağlantılı değildir, tüm inanç sistemlerini kabul eder.  ThetaHealing tekniği klasik tıp ile çelişmez ve klasik tıbbın yerini tutmaz. Her şeyi yaratanın koşulsuz sevgisini deneyimlememizi, yaşamını bu sevgi ile dolu yaşamamızı ve anda fiziksel ve ruhsal şifa verişine şahit olmamızı sağlar.

Tarih: 20-21-22 Ekim 2016  ( 10:00-18:00)

Yer: Gülcan Arpacıoğlu Eğitim ve Danışmanlık – Bağdat Cad. Egemen sok. Fenerbahçe

Eğitmen: Füsun Çağlar. Elektronik Mühendisi olan ve altı yıldır ThetaHealing uygulayıcısı olan Füsun, eğitimini tekniğin tasarlayıcısı Vianna Stibal’den almıştır. Aynı zamanda The AMT/GOE (The Association for Meridian & Energy Therapies) Energist Trainer eğitmenidir ve Usui Reiki öğretmenidir.

Ücret: 1375 TL + %18 KDV

Eğitim esnasında kullanacağınız ThetaHealing Temel DNA Kullanıcı El kitabı ücrete dahildir.

Eğitim ile ilgili tüm sorularınızı ThetaHealing.Fusun@gmail.com adresine göndermenizi rica ediyoruz.

Kayıt için ise, ön ödemeniz olan 500 TL’yi  27 Mayıs Pazartesi gününe kadar Gülcan Arpacıoğlu hesabına yatırmanızı ve dekontu energyturkeyinfo@gmail.com adresine göndermenizi rica ediyoruz.

Şizofreni, bipolar bozukluk ya da psikoz teşhisi almış olanlar ne yazık ki bu eğitime katılamazlar.

Eğitime katılabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekir.

 

ThetaHealing.Fusun@gmail.com

1-IMG-20140830-WA0017 (1)-001

 

Füsun Öngen Çağlar

1974 yılında Gaziantep’te doğdum. İlk ve orta öğrenimimi orada tamamladım. 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği’nden mezun oldum. Öğrenmeyi ve gelişmeyi her zaman sevdim ve bilgiye hep açlık hissettim. Büyük dedem elleriyle şifa veren bir şifacıymış. Ölmeden önce elini dedeme vermiş. Dedemden kuzenime ve ondan da Eczacı olan, zaten şifa ile ilgilenen ablama aktarılmış. Yıllar sonra ablam Reiki öğrendiğinde, ben henüz Reiki nedir bilmiyordum. Ona özenerek Reiki 1. Derece eğitimine katıldığım zaman öğretmenim bize “atalarınız arasında şifacı varsa, bir şifa enerjisi ile tanışmanız an meselesidir.” demişti. Reiki 1. Derece inisiyasyonunda sanki evrendeki bütün sevgi ve şevkat avuçlarıma bırakılmış gibi hissettim. Sadece mantık beyni ile yaşamaya çalışan, hayatının koşturmacasında kaybolduğumu hisseden ben, Reiki enerjisi ile tanışınca, kalbimi, ruhumu, bedenimi dinlemeyi yeniden öğrendim. Reiki fiziksel, ruhsal, mental anlamda bana inanılmaz faydalar sağladı. Beni kendimle, hayatla, insanlarla birleştirdi. Reiki seviyelerinde ilerledikçe onu yaşamımın her alanına taşıdım. Öğretmen olmayı da, bu yumuşak, güçlü, dönüştüren, değiştiren, saf sevgiye benzeyen enerjiyi yaygınlaştırmak için istedim.

Reiki diğer şifa tekniklerine bir baz ve başlangıç oldu. 2011 yılında Gülcan Arpacıoğlu’ndan Reiki eğitmenliği sertifikamı aldım. Theta Healing Başlangıç ve İleri seviye uygulayıcılık (Hümeyra Tümay), Tapas Acupressure Technique uygulayıcılık (Gülcan Arpacıoğlu) eğitimleri aldım. The AMT Derneğinin sertifikalandırdığı EFT Master Trainer’lardan biriyim, EFT Master ve Pozitif EFT eğitimleri veriyorum. Çok güçlü bir şifa tekniği olan Theta Healing ’i geliştiren ThinkAcademy’nin kurucusu Vianna Stibal’dan eğitim alarak uluslararası Theta Healing eğitmeni oldum.

Profesyonel hayatıma uluslararası bir şirkette orta kademe yönetici olarak devam ediyorum. Evliyim ve Reiki 2. Derece şifacısı olan bir oğlum var. Bir dokunuşla kişilerin içlerindeki şifa gücünü ortaya çıkarmak, acılarını hafifletmek, saf sevgi iletmek paha biçilmez. İçimizdeki yaratıcı gücün ışığını sevgi ve şefkatle yaymak hayatıma anlam katıyor. Bu nedenle fırsat buldukça Reiki, Theta Healing ve EFT öğretiyorum. Öğrettikçe öğreniyor ve gelişiyorum.

Mutluluk Bültenine üye olun

Mutluluk Kolay tekniği ile tüm streslerinizden kurtulun 

İlham verici gerçek hikayeler okuyun

Eğitim fırsatlarını kaçırmayın

 

Siz de Mutluluk Bülteninden yararlanan binlerce kişiden biri olun!

Tebrikler! Mutluluk Bültenine kayıt oldunuz

Share This